Przelewy do Wielkiej Brytanii

Nasze biuro pomoże ci wykonać tanio, szybko i bezpiecznie, wszystkie płatności w GBP do Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich. Czy jesteś osoba prywatna, czy prowadzisz biznes, pomożemy Ci zaoszczędzić na wymianie walutowej, jak i uniknąć wysokich opłat bankowych.

Z nami wykonasz szybkie przelewy do Wielkiej Brytanii

Jeżeli zależy ci na szybkich i bezpiecznych przelewach do Anglii, skorzystaj z naszej oferty. Specjalizujemy się w internetowych przekazach gotówkowych również w funtach brytyjskich. Tanie przekazy gotówkowe z kraju oraz szybkie przelewy gotówkowe do kraju, który cię interesuje są na wyciągnięcie ręki. Nasz transfer walutowy międzynarodowy jest rentowny dlatego nie musisz posiadać konta w GBP.

Dlaczego UroFX?

Wykonaj z nami przelew i zyskaj:
  • dużo wolnego czasu - nie musisz wyruszać na poszukiwania rozsądnego banku;
  • bezpieczeństwo - gwarantujemy ochronę każdej wykonanej transakcji;
  • niezależność - wykonujesz przelewy, kiedy masz na to ochotę;
  • pieniądze - opłata za usługę jest niewielka i mocno konkuruje z ofertami banków;
  • wygodę - przelewy wykonasz bez wychodzenia z domu

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 0208 133 8993.

Jakich informacji potrzebuje, aby wykonać przelew bankowy do UK?

Aby wysłać pieniądze do Anglii, trzeba będzie podać następujące dane beneficjenta:
  • Nazwa banku w Wielkiej Brytanii
  • Nazwa odbiorcy
  • Kod SWIFT
  • IBAN
Twój beneficjent (odbiorca) w UK może dostarczyć powyższe dane. W przypadku przesyłania pieniędzy na swój rachunek bankowy można uzyskać powyższe dane bezpośrednio z banku. Często są one również udostępniane na wyciągach bankowych.
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 0208 133 8993.

Wysyłanie pieniędzy łatwe jak 1-2-3

1

Wprowadź kwotę

Powiedz nam, jak dużo pieniędzy chcesz wysłać, kraj, do którego pieniądze mają dotrzeć.
2

Dodaj odbiorcę

Wybierz odbiorcę z listy osób do których wysłałeś w przeszłości lub dodaj odbiorcę wpisując jego nazwę, adres i inne istotne informacje, takie jak numer rachunku bankowego.
3

Przelewy

Zdecyduj, jak chcesz zapłacić za transfer następnie potwierdzić ilość Zarówno ty, jak i odbiorca otrzymacie powiadomienia przez SMS / e-mail, gdy pieniądze są wysyłane i odebrane..

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.