Przelewy do Norwegii

Masz już dosyć wysokich opłat bankowych związanych z przelewami walutowymi do Norwegii. Nic dziwnego. Często takie transakcje powiązane są z wysokimi opłatami. Przelewy wykonane za naszym pośrednictwem wykonasz za mniej, niż myślisz. Z nami możesz wykonać przelewy do Norwegii, a my gwarantujemy niskie koszty, zawsze korzystny kurs wymiany oraz bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

UroFX pomoże ci wykonać tanio, szybko i bezpiecznie, wszystkie płatności w EUR do Norwegii i innych krajów europejskich. Czy jesteś osoba prywatną, czy prowadzisz biznes, pomożemy Ci zaoszczędzić na wymianie walutowej, jak i uniknąć wysokich opłat bankowych.

Co Ci proponujemy?

U nas całkowicie za darmo złożysz konto, na którym będą zarejestrowane wszelkie informacje związane transakcjami i którego będziesz mógł wykonywać i śledzić przebieg swoich transakcji. Do wyboru masz konto biznesowe lub indywidualne:
  • dajemy ci ochronę - wszystkie transakcje są szyfrowane i chronione przez nasze systemy bezpieczeństwa danych;
  • koszta związane z przelewami są bardzo małe, dzięki czemu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy;
  • bardzo dobra oferta przewalutowania;

Jak korzystać z naszych usług?

To proste:
  • załóż bezpłatne konto;
  • uzupełnij intuicyjnie zbudowany formularz, czas, jaki potrzebujesz na jego wypełnienie zajmie ci mniej niż wypicie kawy;
  • dodaj kwotę, jaką chcesz przelać
  • wykonaj przelew- do kwoty zostanie doliczona opłata, dzięki czemu jednym kliknięciem opłacisz całą transakcję
czekaj na wiadomość SMS lub e-mail, w której otrzymasz informacje dotyczące przebiegu transakcji w tym i formację dotyczącą zaksięgowania pieniędzy na koncie odbiorcy. Taką informacje otrzyma również odbiorca.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 0208 133 8993.

Wysyłanie pieniędzy łatwe jak 1-2-3

1

Wprowadź kwotę

Powiedz nam, jak dużo pieniędzy chcesz wysłać, kraj, do którego pieniądze mają dotrzeć.
2

Dodaj odbiorcę

Wybierz odbiorcę z listy osób do których wysłałeś w przeszłości lub dodaj odbiorcę wpisując jego nazwę, adres i inne istotne informacje, takie jak numer rachunku bankowego.
3

Przelewy

Zdecyduj, jak chcesz zapłacić za transfer następnie potwierdzić ilość Zarówno ty, jak i odbiorca otrzymacie powiadomienia przez SMS / e-mail, gdy pieniądze są wysyłane i odebrane..

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.