Przelewy do Francji

Nasze biuro pomoże ci wykonać tanio, szybko i bezpiecznie, wszystkie płatności w EUR do Francji i innych krajów europejskich. Czy jesteś osoba prywatną, czy prowadzisz biznes, pomożemy Ci zaoszczędzić na wymianie walutowej, jak i uniknąć wysokich opłat bankowych.

Szybkie przelewy do Francji to nasza specjalność

Bliska Ci osoba mieszka we Francji i potrzebuje pomocy finansowej? Pomożemy ci przelać pieniądze na jej konto bez wychodzenia z domu. Dzięki naszej usłudze bezpiecznie i szybko przekażesz pieniądze rodzinie bądź innej osobie, na której ci zależy. Tanie przekazy pieniędzy do kraju w którym przebywa odbiorca, nigdy nie były tak proste.

Dlaczego u nas przelewy do Francji są opłacalne?

  • otrzymasz darmowe konto osobiste, na którym znajdować się będą wszystkie dane związane z przelewami, jakie wykonałeś;
  • pieniądze, które wysyłasz, są chronione przez najlepsze systemy bezpieczeństwa; szybkie przekazy pieniędzy z kraju;
  • wszystkie operacje wykonuje się za pomocą internetu;
  • transfer walutowy międzynarodowy jest korzystny zarówno dla ciebie jak i odbiorcy

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 0208 133 8993.

Wysyłanie pieniędzy łatwe jak 1-2-3

1

Wprowadź kwotę

Powiedz nam, jak dużo pieniędzy chcesz wysłać, kraj, do którego pieniądze mają dotrzeć.
2

Dodaj odbiorcę

Wybierz odbiorcę z listy osób do których wysłałeś w przeszłości lub dodaj odbiorcę wpisując jego nazwę, adres i inne istotne informacje, takie jak numer rachunku bankowego.
3

Przelewy

Zdecyduj, jak chcesz zapłacić za transfer następnie potwierdzić ilość Zarówno ty, jak i odbiorca otrzymacie powiadomienia przez SMS / e-mail, gdy pieniądze są wysyłane i odebrane..

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2022 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.