O nas

Nasza misja

Oferować naszym klientom szybkie, bezpieczne i wygodne rozwiązania przekazów pieniężnych dla emigrantów i biznesu z Polski, Wielkiej Brytanii i reszty Europy.

O nas

UroFX kontynuuje ekspansję międzynarodową poprzez uruchomienie w większej liczbie krajów swoich placówek, dodając innowacyjne sposoby odbierania pieniędzy i rozwój nowych produktów i usług.

UroFX jest instytucją finansową, która oferuje usługi międzynarodowych transferów pieniężnych. Jesteśmy firma zarejestrowaną z Financial Conduct Authority (odpowiednik Polskiej Komisji Nadzoru Finansowego), jako Authorised Payment Institution pod numerem 612122 i nadzorowani przez HMRC. Siedziba naszej firmy znajduje się w Londynie, jednym z największych centrów finansowych na świecie.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku projektując i udostępniając system szybkich i wygodnych przelewów pieniężnych do Polski. Główną cechą naszej oferty są bezpieczne, tanie i przede wszystkim szybkie przelewy międzynarodowe dla biznesu jak również osób prywatnych.

Nasza wizja

Wizja UroFX jest w stanie dostarczać ofertę dla naszych klientów poprzez wysoce profesjonalną obsługę i ukierunkowane podejście do naszej działalności. Mamy świadomość, że zajmujemy się pieniędzmi naszych klientów w związku z czym bezpieczeństwo Twoich funduszy jest jednym naszych głównych priorytetów.

UroFX łączy ludzi i firm w całej Europie, zapewniając szybkie, bezpieczne, niezawodne i wygodne sposoby, aby przekazać pieniądze drugiej osobie bądź firmie. Pomagamy firmom i osobom indywidualnym w Polsce i całej Europie, szybko i tanio przekazywać pieniądze do różnych krajów.

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.