Nieruchomości zagraniczne

Kupno lub sprzedaż nieruchomości za granicą

Jeśli kupujesz lub sprzedajesz nieruchomość za granicą, lub masz hipotekę na nieruchomości za granicą, znajdziesz tam wiele, rzeczy, które wymagają dokładnego przemyślenia.

Krótka rozmowa z nami pomoże Ci wyeliminować przynajmniej jedno z tych powikłań — wymianę walut. Nawet jeśli sprzedajesz nieruchomość i będziesz potrzebował przetransferować pieniądze z powrotem do kraju — pomożemy Ci zaoszczędzić na transferze tak, abyś miał pewność, że na tym nie stracisz. Nasz system przelewów pozwoli Ci zaoszczędzić na czasie transakcji, jaki i kursie wymiany, które z kolei pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze!

Jednym z powodów, nasi klienci są zadowoleni, jest fakt, że nieustannie bijemy banki na kursach wymiany walut — i kiedy myślisz, że 3-5% to jest nie wiele, gdy uwzględnisz wartość domu to może się okazać to być sporą oszczędnością dla Ciebie. Tak więc, że jeżeli potrzebujesz konwersji funtów na euro, czy dolarów na złotówki, możemy pomóc. Nie będziemy używać niezrozumiałego dla Ciebie żargonu bądź dodawać jakiś podstępnych opłat. Naszym celem jest tylko zapewnienie Tobie miłej, przyjaznej i pomocnej usługi. Porozmawiajmy.

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.