Handel międzynarodowy

Czy handlujesz na arenie międzynarodowej?

Wysyłanie płatności, aby być uczciwym, to najłatwiejsza część zadania. To tak naprawdę nic szczególnego — wszystkie banki mogą to zrobić bez problemu. Co my oferujemy dodatkowo to spokój i doskonałą obsługę klienta, których potrzebujesz, aby przejść przez proces (dodatkowo zarabiając dla Ciebie dodatkowy zysk).

Więc tam gdzie bank dokona płatności, a następnie zapomni o Tobie, z nami masz dostęp dedykowanego doradcy klienta, który przeprowadzi Cię przez cały proces i wyjaśni wszystko, co potrzebujesz wiedzieć odnośnie do Twojej transakcji.

Jesteśmy również w stanie pozwolić Ci handlować na Twój własny sposób — czy chciałbyś zapłacić jednorazową fakturę lub trzeba dokonać wielu płatności, będziemy mogli dostosować pakiet produktów do Twoich własnych potrzeb (zarówno online lub przez telefon).

Jesteśmy również zawsze pod ręką, aby pomóc ... czy popełniłeś błąd na płatności, lub po prostu potrzebujesz porozmawiać o czymś przed naciśnięciem przycisku „Wyślij". Jesteśmy tutaj dla Ciebie i chętnie porozmawiać o Twoich potrzebach walutowych. To wszystko, co robimy dla Ciebie! I 99,9% naszych wszystkich płatności dzieje się bez problemu, także wiesz, że Twój biznes jest w dobrych rękach.

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.