Emigracja

Przeprowadzasz się za granicę?

Przeprowadzka do nowego kraju jest poważną decyzją. Nie byłoby miło usunąć walutowe obawy z tej listy wszystkich emocji i decyzji zapełniających Twój umysł?

Po rozpoczęciu nowego życia za granicą prawdopodobnie będziesz musiał przetransferować większą sumę gotówki. Możesz mieć również inne dochody z kraju (lub nadal płacić tam rachunki) i to zwykle jest dość niewygodne. Jednakże, mamy szeroką gamę produktów dostosowanych do tego właśnie celu ... czy to duży jednorazowy transfer lub stałe zobowiązania.

Rynki walutowe zmieniają się w mgnieniu oka, a także czas wykonania transferu może mieć ogromny wpływ na to, co ląduje na Twoim koncie za granicą.

Rozmawiając z naszym zespołem ekspertów o tym, co i kiedy chcesz przetransferować, możesz być pewien, że będziemy śledzili rynek dla Ciebie. Co najważniejsze, możesz mieć pewność, że stopy wymiany waluty są tymi, które chcesz i tymi, które dostarczają Ci najlepszą ofertę.

Porozmawiaj z naszym przyjaznym zespołem ekspertów dzisiaj i zobaczymy, jak możemy pomóc.

Zobacz jak dużo możesz z nami zaoszczędzić. Dołącz teraz:

© 2021 UroFX
UroFX jest Autoryzowaną Instytucją Płatniczą rejestrowana w FCA (Financial Conduct Authority) pod numerem FRN 612112 i działa na podstawie ustawy o instytucjach płatniczych.

UroFX - Money Transfers web application is supported by UroFX on the following editions of Internet Explorer – Internet Explorer 11, and Microsoft Edge and is supported on all currently supported servicing branches of Windows 10.