• Home
 • /
 • Poradniki
 • /
 • Jak tanio płacić polskie rachunki będąc w Anglii – tanie przelewy do Polski?
tanie przelewy do polski

Jak tanio płacić polskie rachunki będąc w Anglii – tanie przelewy do Polski?

tanie przelewy do polski Sam wyjazd do Anglii nie oznacza zupełnego odcięcia się od spraw, jakie pozostawiamy w ojczyźnie. Podejmując decyzję o zmianie miejsca zamieszkania i pracy w innym kraju, w Polsce posiadamy przecież pewne zobowiązania. Większość z nas spłaca kredyt, opłaca czynsz za mieszkanie, spłaca raty pożyczek gotówkowych, opłaca kablówkę czy płaci alimenty. O spłatach takich należności nie można oczywiście zapominać. Należałoby znaleźć bezpieczny i tani sposób, by rachunki te opłacać regularnie, nie tracąc przy tym naszych wszystkich oszczędności.

Z pomocą przychodzą różne instytucje płatnicze. Przykładem jest na przykład UroFX, który oferuje dzisiaj najtańsze usługi na rynku. Tanie przekazy pieniężne do Polski to koszt jedynie £0,95. Jeśli przelew zaś realizowany jest na kwotę wyższą niż £100, wówczas nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Same przelewy do Polski wykonywane są w dosłownie 5 minut, wszystko to bez wychodzenia z domu.

Jak więc wykonać transfer pieniędzy do Polski? Bez względu na rodzaj płatności, sama procedura jest tak samo prosta. W UroFX do dyspozycji klientów jest zresztą profesjonalna pomoc w języku polskim, dzięki czemu przelewy z Anglii do Polski wykonuje się szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie.

Platforma płatnicza proponuje komfortowe rozwiązanie. W pierwszej kolejności należy wpisać kwotę przelewu oraz zaznaczyć Polskę, jako kraj docelowy. Następnym krokiem jest wpisanie danych odbiorcy i jego rachunku bankowego. Później pozostaje już tylko zatwierdzenie wykonania przelewu i wysyłka pieniędzy z Anglii do Polski odbędzie się jeszcze tego samego dnia.

Pamiętajmy, by wybierając odpowiednią instytucję finansową w celu realizowania międzynarodowych przelewów, wybierać taką, dzięki której przekazy pieniężne z UK do Polski będą nie tylko tanie, ale też bezpieczne. UroXF właśnie to zapewnia. To firma zarejestrowana w Financial Conduct Authority (to odpowiednik Polskiej Komisji Nadzoru Finansowego).

Podsumowując, tanie przelewy do Polski, związane na przykład z koniecznością spłacania rat w polskich bankach, realizacją opłat czynszowych, zobowiązań alimentacyjnych czy chęcią dokonywania zakupów na polskich serwisach aukcyjnych są możliwe do wykonania w ekspresowym tempie, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu klientów. Przelewy do Polski z UK za telewizję satelitarną czy jakąkolwiek inną usługę mogą być realizowane o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wychodzenia z domu.

One Comment

 • magduś

  18th Listopad 2016 at 10:17 am

  No z tymi przelewami z Anglii do Polski jest rzeczywiście dramat. Wysokie koszty i czas transakcji są zniechęcające ale co zrobić. Dobrze że powstają nowe firmy specjalizujące się w transferach międzynarodowych bo to jest szansa że na poprawę. Taka ewolucja rynku płatności może nieźle zmotywować banki do zrobienia czegoś ze swoimi przestarzałymi metodami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz