dollar-1362244_960_720

Jak opłacić rachunki w Polsce?

dollar-1362244_960_720Przeprowadzka do Anglii rzeczywiście oznacza zamknięcie pewnego rozdziału w swoim życiu. Na pewno nie zamyka jednak licznych kwestii formalnych, jakie w kraju pozostawiamy. Nawet mieszkając i pracując w UK, utrzymujemy w PL rodziny, opłacamy czynsz pozostawionego w ojczyźnie mieszkania, spłacamy raty zaciągniętych kredytów i regulujemy inne zobowiązania finansowe. Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą, jak realizować międzynarodowe przelewy, by na nich nie tracić a wręcz przeciwnie, może nawet generować oszczędności.

Istnieje kilka rozwiązań, dzięki którym pieniądze z rachunku bankowego założonego w Anglii trafiają bezpiecznie na konto w Polsce. Jednym z nich jest wykorzystanie platformy UroFX.

Pamiętajmy, że przelewy do Polski są zazwyczaj tańsze, jeśli transferowana jest niska kwota. Niektóre banki pobierają na przykład prowizję, wyliczaną od wartości przelewów. W efekcie, wysyłając kilkaset złotych, jesteśmy stratni nawet kilkadziesiąt złotych. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że takie przelewy realizujemy kilka razy w miesiącu, może okazać się, że generujemy tym samym naprawdę duże straty. Co więcej, należy patrzeć również na kurs waluty. Może przy niewielkiej kwocie różnica będzie niezauważalna, ale opłacając jednocześnie czynsz, ratę kredytu i abonament telewizyjny, uzbiera się spora suma.

UroFX, w odróżnieniu od banków, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Zatrudnieni konsultanci przeprowadzają ich przez cały proces wykonywania przelewów. Zawsze realizują je po najniższym kursie, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i szybkości – pieniądze trafiają na polskie konto już następnego dnia.

Należy też zwrócić uwagę na fakt, iż UroFX sprawdza się nie tylko wtedy, gdy musimy opłacać pozostawione w Polsce zobowiązania finansowe. To też korzystne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy korzystają z usług polskich firm na terenie Anglii. Przykładem może być Sat Service, firma, która oferuje polską telewizję. Działa na terenie całej Anglii, natomiast pieniądze za abonament klienci przelewają na rachunek otwarty w Polsce. UroFX pozwala wykonywać takie opłaty tanio, szybko i bezpiecznie. Zgodnie z dewizą, platforma UroFX dba o interesy swoich klientów. Nie pozwala bankom zarabiać na ich nieświadomości i pomaga generować oszczędności. Wszystko dzięki lepszym kursom walut i pobieraniu niższych opłat za każdorazowy przelew.

One Comment

Dodaj komentarz