• Home
 • /
 • Poradniki
 • /
 • Jak dostarczyć pieniądze do Anglii bez wychodzenia z domu?
przelewy do polski

Jak dostarczyć pieniądze do Anglii bez wychodzenia z domu?

przelewy do polskiRzeczywiście, najczęściej jest tak, że to osoby pracujące w Anglii realizują przelew pieniędzy do Polski. Pomagają w ten sposób swoim bliskim, opłacają pozostawione tu zobowiązania. Potwierdzono, że statystyczny Polak, który na stałe przebywa na Wyspach, wysyła do ojczyzny około 350 funtów miesięcznie. Przelewy z Polski do UK są zdecydowanie rzadziej realizowane, co nie znaczy, że w ogóle.

Okazuje się, że coraz więcej Polaków wraca do kraju. Każdego roku na taki krok decyduje się średnio 20 000 naszych rodaków. Powodem jest najczęściej tęsknota lub chęć układania sobie życia w Polsce. Na Wyspy wyjeżdżamy przecież głównie w celach zarobkowych. Wylicza się, że średnio pracujemy tam i oszczędzamy przez 5 lat, po czym wracamy do Polski.

Konieczność wykonywania transakcji międzynarodowych jest taka sama w obydwu przypadkach. Nawet kiedy już zdecydowaliśmy się na powrót, to w Anglii nierzadko pozostawiamy finansowe zobowiązania. Przelewy z Polski do Wielkiej Brytanii mogą być przecież realizowane na poczet nieopłaconych rachunków za wynajem mieszkania, mediów, telewizji kablowej. W Anglii możemy też zaciągać pożyczki, które trzeba spłacać bez względu na miejsce zamieszkania.

Aby nie tracić na takich transakcjach, warto wybrać najlepszą platformę internetową, dzięki której możliwe są nie tylko tanie przelewy do Anglii, ale również transakcje w pełni bezpieczne i ekspresowe. Przypomnij sobie, ile razy zostawiasz opłaty na ostatnią chwilę, a potem masz nadzieję na szybki transfer z banku? No właśnie, jeśli już o bankach mowa to warto zaznaczyć, że w kwestii przelewów międzynarodowych, korzysta z nich coraz mniej osób. Wszystko dlatego, że banki w żaden sposób nie pomagają w czasie trwania procesu realizacji transferu pieniędzy. Ponadto, przelew z Polski do Anglii przebiega w oparciu o znacznie wyższy kurs a instytucje bankowe pobierają za każdą taką operację horrendalne prowizje.

To dlatego należy korzystać z instytucji płatniczych, w których można realizować tanie przelewy z UK do Polski, a nawet darmowe przelewy z uk do polski. Tym bardziej, że do dyspozycji ma się konsultantów, wszystko przebiega w domowym zaciszu, za pośrednictwem internetu. Przelewy realizowane są po najniższym kursie, a pieniądze docierają na konto odbiorcy już następnego dnia. Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

One Comment

 • michaał

  10th Grudzień 2016 at 1:53 pm

  Era mobilności przed nami i coraz więcej obszarów jest zinformatyzowanych. Nie ukrywam że rozwój technologii dobrze służy dobru wspólnemu i wygodzie. Kiedyś nikt nie marzył o załatwieniu wszystkiego w domu a jeśli już to było luksusem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz